Obecnie oferta wynajęcia busów skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób indywidualnych. Niezależnie, czy planujesz wakacje w gronie przyjaciół, organizujesz imprezę integracyjną dla swoich pracowników, czy większym gronem wybierajcie się do pracy za granicę – bus dziewięcioosobowy to świetna opcja. Jest idealna dla osób, które nie chcą męczyć się organizacją podróży na kilka aut, co nie jest komfortowe i wiąże się z większymi stratami finansowymi.

Bus dziewięcioosobowy i jego przeznaczanie

Dużą zaletą wynajęcia tego typu pojazdu jest możliwość prowadzenia go przez osoby, które mają jedynie prawo jazdy kategorii B. Jeśli więc organizujesz:

  • imprezę integracyjną,
  • wieloosobowe szkolenie,
  • imprezę okolicznościową,
  • dowóz na miejsce pracy,
  • kilkudniową wycieczkę,
  • masz firmę spedycyjną i nie opłaca Ci się jeszcze mieć swojego busa,

wynajęcie dziewięcioosobowego busa jest strzałem w dziesiątkę! Wypożyczając go, nie musisz przejmować się kosztami utrzymania, konserwacji i naprawy.

Problemy z posiadaniem własnego busa mogą być jeszcze większe dla osób, które mieszkają w mieście i mogły by mieć problem ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Koszty wynajęcia busa dziewięcioosobowego  

Koszt wynajmu uzależniony jest od tego, na jak długo wypożyczasz auto i jaki jest to model. Zazwyczaj do wyboru są Pakiet Premium lub Pakiet Standard. Więc cennik wynajmu jest prosty i uzależniony od opcji, na które się zdecydujesz. Często wypożyczalnie oferują też ciekawe rabaty, zniżki, a nawet programy lojalnościowe. Wynajęcie busa jest możliwe już od 150 zł za dzień, a jeśli rzeczywiście dojdą do tego rabaty – oferta jest jeszcze bardziej kusząca! Gdy zdecydujesz się na podpisanie umowy o wynajmie na dłużej, wypożyczalnie mogą dostosować wymogi indywidualnie do Twoich potrzeb. To może dodatkowo wpłynąć na możliwość wynegocjowania korzystniejszej ceny.

Oczywiście zakupienie własnego busa też może być korzystne, szczególnie jeśli wiesz, że będzie Ci on potrzebny bardzo często. Jednak jeśli nie planujesz stałych wyjazdów, wynajem będzie w zupełności satysfakcjonujący.

Wynajem busów dziewięcioosobowych – czy to się opłaca?