Od ponad 15 lat oferujemy przewozy, które stanowią trzon działalności naszej firmy z województwa lubelskiego. Nasze busy Niemcy-Polska dowożą pasażerów bezpiecznie i zawsze na czas. Przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres i zawieziemy tam, gdzie będziesz chciał. Transport jest realizowany od drzwi, do drzwi.

Jesteśmy elastyczni, dlatego dokładamy wszelkich starań, by trasa przejazdu była dostosowana do potrzeb Klienta. Bez zbędnych komplikacji i formalności. Zadowolenie klientów stawiamy zawsze na 1. miejscu. W naszej firmie z Lublina traktujemy przewozy pasażerskie jako pasję. Dlatego busy do Niemiec z Polski docierają na miejsce w wyznaczonym czasie, a atmosfera, która panuje w czasie jazdy jest bardzo miła i komfortowa.

Skorzystaj z naszych usług, rozsiądź się wygodnie w klimatyzowanym pojeździe i ciesz się podróżą bez zbędnych stresów.

Ty też możesz być naszym klientem

Naszą siłą są doświadczenie i elastyczność, które pozwalają nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom coraz szerszego grona klientów. Przewozy do Niemiec organizujemy zarówno dla osób prywatnych i grup zorganizowanych, jak również klientów firmowych. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Dlaczego nasze busy do Niemiec?

  • Elastyczność – w razie potrzeby dostosujemy trasę przejazdu i termin do Twoich potrzeb;
  • Konkurencyjne stawki – skontaktuj się z nami a przekonasz się, że z nami najbardziej opłaca się podróżować;
  • Doświadczenie – nasze busy do Niemiec bezpiecznie dojeżdżają do celu od ponad 15 lat!
  • Zasięg – nasze trasy uwzględniają blisko 50 miast w Polsce i ponad 50 kluczowych miejscowości w Niemczech;
  • Komfort – dojeżdżamy bezpośrednio pod wskazany adres, a nasza flota samochodowa to nowoczesne, klimatyzowane busy do Niemiec.

Przewozy do Niemiec? Nie tylko one

Nasza oferta to nie tylko busy do Niemiec. Jeśli potrzebujesz 9-osobowego busa wraz z doświadczonym kierowcą dla zorganizowanej grupy, na spontaniczny wypad czy zaplanowaną wycieczkę, wystarczy się z nami skontaktować. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, omówimy trasę przejazdu i dopasujemy stawkę do Twoich możliwości finansowych. Z nami bezpiecznie dojedziesz do celu. Zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę Kontakt.

Busy do Niemiec a inne środki transportu

Busy do Niemiec nie są jedynym środkiem transportu. Zawsze można wybrać się własnym autem, koleją czy samolotem. Co jednak sprawia, że stawiamy na busy?

Bus kontra samochód

Busy do Niemiec to sposób na tanie, wygodne, bezpieczne i relatywnie szybkie podróżowanie. Owszem, jadąc autem możemy dotrzeć nieco szybciej, jadąc prosto do celu z większą prędkością. Fakty jednak są takie, że doświadczeni kierowcy doskonale wiedzą, którędy pojechać aby uniknąć korków czy utrudnień. W rezultacie busy do Niemiec jeżdżą najczęściej po bardziej optymalnych trasach i jeśli przegrywają z samochodami, to bardzo często tylko na drogach szybkiego ruchu. Efekt? Dość zbliżony czas podróży. A przecież nie tylko on się liczy.

Busy do Niemiec
Busy do Niemiec Photo Credit: Gonmi via Compfight cc

Wybierając auto zyskany czas okupiony jest jednak najczęściej znacznie wyższymi kosztami i pewnym ryzykiem. Wybierając bus do Niemiec partycypujemy bowiem w kosztach, samochód prowadzi doświadczony kierowca, a firma odpowiadająca za przewozy do Niemiec musi zadbać o komfortowe warunki sprawność aut. Decydując się na podróż własnym środkiem lokomocji musimy uwzględniać własne ograniczenia (zmęczenie, umiejętności) oraz liczyć się z wyższymi kosztami, zwłaszcza jeśli nasze auto nie jest zbyt oszczędne. A jeśli nasz wóz ulegnie awarii w trasie? Koszt jego naprawy wraz z ew. holowaniem, spada na nas. A to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.

A może kolej lub samolot?

Wiele osób stawia na kolej – wszakże jest to bardzo bezpieczny środek transportu. Jednakże i on ma pewne wady. Największą z nich są chyba warunki podróżowania – w PKP nie należą one do najlepszych, zwłaszcza w klasach ekonomicznych. Innym problemem jest bezpieczeństwo wewnątrz przedziałów – o ile rzadko dochodzi do incydentów siłowych, o tyle do kradzieży dość często. Inną kwestią są opóźnienia, które są niemalże normą, jak również wygoda – przesiadki, konieczność dojechania do i z dworców nie zachęcają.

Transport lotniczy - alternatywa dla busów?
Photo Credit: lkarasawa via Compfight cc

Ponadto dość istotne są koszta, które w przypadku dalekich podróży w pojedynkę wcale nie są tak znowu atrakcyjne, jeśli weźmiemy pod uwagę inne czynniki. Z tej perspektywy korzystniej może już wypaść transport lotniczy, który jest zdecydowanie najszybszy jeśli chodzi o czas podróży. Jednak i tu nie sposób uniknąć problemów – liczba lotnisk w Polsce nie przytłacza, a ceny biletów bywają zaporowe nawet na krótkie dystanse. Do tego dochodzi czas odprawy, konieczność dojazdu i ograniczona waga bagażu, co może mieć największe znaczenie.

Busy do Niemiec – najlepszy środek transportu

Busy do Niemiec
Busy do Niemiec

Czy to regularne, czy okazjonalne, dalekie podróże bywają skomplikowane i kosztowne pod względem logistycznym. Jadąc całą rodziną często wybieramy auto jako najwygodniejszy, choć nie najtańszy środek lokomocji. Jeśli jednak podróżujemy w celach zarobkowych, na spontaniczne wycieczki, wyjazdy integracyjne czy nawet zakupy do zachodnich sąsiadów, szybko się okazuje, że bus do Niemiec to najbardziej optymalny środek transportu. Jest niedrogi, dobrze zorganizowany i komfortowy. Nie ma przesiadek, zatłoczonych przedziałów, a podróż odbywa się od drzwi, do drzwi. Nie trzeba zatem nigdzie dojeżdżać. Większość ryzyk i incydentalnych kosztów bierze na siebie przewoźnik. Niemniej jednak wybór jak zwykle należy do Was.